• slide#1 Jacobi Jacobi
  • slide#3 Gima Gima
  • slide#2 Terreal Terreal
  • slide#6 Gima Gima
  • slide#4 Theis-boeger Theis-boeger
  • slide#5 Gima Gima
  • slide#7 Terreal Terreal
  • slide#8 Theis-boeger Theis-boeger
+380-67-242-10-30
+380-67-231-03-04
info@tokado.ua

Про компанію

about 2

 

Компанія Токадо - ведучий імпортер якісної керамічної черепиці, покрівельного сланцю й облицювальної цегли. У нас ексклюзивні права реалізації на території України продукції багатьох європейських заводів і згуртована Команда однодумців- професіоналів, готових у будь-який момент вирішити Ваші задачі. Ми зібрали кращих фахівців галузі й впровадили високі стандарти якості в сферу обслуговування, всі роботи з монтажу виконуються відповідно до німецьких стандартів.

Побудова системного підходу до обслуговування клієнтів, є пріоритетним завданням нашої команди.

 

about 3Компанія Токадо є ініціатором створення "Школи покрівельників України", для підвищення рівня покрівельних робіт і надання найбільших гарантій не тільки на матеріали, але й на виробленні конструкции.

Розвинена дилерська мережа по всій Україні дозволяє швидко і якісно виконувати взяті на себе зобов'язання, не залежно від рівня складності й місця розташування об'єкта будівництва.

Співробітництво із кращими світовими виробниками покрівельних матеріалів і лицювальної цегли, дозволяє задовольнити запити самих вишуканих клієнтів.

about 4

Конструкторське бюро на базі "Школи покрівельників України" дозволяє комплексно підходити до питань будівництва, оптимізації витрат на матеріали й роботи. Повна 3D-Візуалізація даху, деталювання вузлів і матеріалів, можлива завдяки впровадженій системі проектування CAD WORK.

Це дає можливість мінімізувати витрати на комплектуючі й матеріали, скласти точний кошторис робіт. Виробництво кроквяної системи в промислових умовах дозволяє прискорити й спростити монтаж покрівельних конструкцій.

Співробітництво з компанією Токадо - це впевненість у покрівлі й фасаді Вашого будинку на довгі роки.